دیجیتال مارکتینگ

این روزها ما مردم بخش زیادی از زمان خود را در حال استفاده از تلفن همراه یا کامپیوتر خود هستیم. از اپلیکشن ها استفاده می کنیم، شبکه های اجتماعی را چک می کنیم، ایمیل و پیامک می زنیم و از استفاده از خدمات آنلاین لذت می بریم. این حقیقت زندگی امروز ماست که کاملا دیجیتالی شده است!

استفاده چشمگیر مردم از ابزارهای دیجیتال آن را به بستر بسیار مناسبی برای انجام فرایند بازاریابی تبدیل کرده است. اکنون کسب و کارها با استفاده از این ابزارها قادر هستند، تعامل اثربخشی با مشتریان امروز و آینده خود داشته و تبلیغات را با کمترین هزینه و به سریع ترین و هدفمندترین شکل به دست آنان برسانند.

در علم دیجیتال مارکتینگ از وب سایت، اپلیکیشن موبایل، ایمیل، پیامک، شبکه های اجتماعی و دیگر ابزارهای دیجیتال برای دسترسی راحت و سریع به مخاطبان هدف کسب و کارها در فضای آنلاین استفاده می کنیم و با استفاده کاربردی از تمامی ابزارهای این حوزه به جذب مشتریان جدید و افزایش فروش می پردازیم.

ارسال پیامک

ایمیل مارکتینگ

این روزها اینستاگرام به رشد خود ادامه می‌دهد و کسب‌وکارها هم برای بهره بردن از فواید آن درحال ملحق شدن به این اپلیکیشن شگفت‌انگیز هستند. اگر با تعجب از خودتان می­پرسید که آیا تجارت شما باید در اینستاگرام باشد یا خیر، بدانید که راه درستی را در پیش گرفته‌اید. این را می‌گوییم چون دلایل این کار، کمی پیچیده‌تر از آنچیزی هستند که ممکن است فکر کنید.

بر اساس تحقیقی از سوی شرکت تحقیقات بازار فارستر، اینستاگرام در مقایسه با فیسبوک یا توئیتر، از سطوح فوق‌العاده بالاتری (400 درصد) در تعاملات کاربر- برند برخوردار است

تلگرام محبوب ترین برنامه ارتباطات در ایران است و هم اکنون راه اندازی و پربازدید کردن یک کانال تلگرام میتواند یافتن مشتریان جدید و ارتباط با مشتریان قدیمی را برای شما راحت تر و موثر تر کند .

تبلیغات در ایسنتاگرام

تبلیغات در تلگرام

مشتریان ما